Sleva!

Přenosný Plážový Trezor | Další Hračky A Zábava

 4055.52  1908.48

PŘENOSNÉ BEZPEČNÉ NA PLÁŽIZABEZPEČENÍ –  aby byl minitrezor zajištěn i proti neoprávněnému přístupu, lze jej připevnit…

Skladem

Katalogové číslo: GHS76/Y30408 Kategorie: Štítky: ,

Popis

PŘENOSNÉ BEZPEČNÉ NA PLÁŽIZABEZPEČENÍ –  aby byl minitrezor zajištěn i proti neoprávněnému přístupu, lze jej připevnit ocelovým lankem o délce 37 cm (O cca 5 mm) k pevnému nebo těžkému předmětu. Bezpečnostní lanko se zavírá kombinačním zámkem a otevírá. Kombinační zámek pracuje s individuálně volitelnou kombinací.POTŘEBNÉ VĚCI SE VEJDOU –  do trezoru se vejde mimo jiné telefon, klíče, kreditní karta, doklady potřebné na cestování a mnoho dalších věcí. Vše lze bezpečně uložit a zabezpečit, když jste pryč. KONSTRUKCE  –  díky kompaktnímu designu si jej můžete vzít s sebou kamkoli potřebujete speciální ochranu. Chrání předměty uvnitř před stříkající vodou. Odolný vůči povětrnostním vlivům.BEZPEČNÉ PŘEDMĚTY –  perfektní společník na cesty, abyste si mohli užít dovolenou bez starostí. Chraňte své cennosti tímto přenosným trezorem proti krádeži a věnujte se krásným věcem v životě.SPECIFIKACE  – barva: černá; materiál: plast; délka lana: 37 cm; rozměry: 20 x 18 x 11cm; hmotnost: 0,405 kg; hmotnost v balení: 0,533 kg.SPECIFIKACEbarva: černá materiál: plast Délka vlasce: 37 cm rozměry: 20 x 18 x 11 cm hmotnost: 0,405 kg hmotnost v balení: 0,533 kg
Detailní popis produktu
 
PŘENOSNÉ BEZPEČNÉ NA PLÁŽI
ZABEZPEČENÍ –  aby byl minitrezor zajištěn i proti neoprávněnému přístupu, lze jej připevnit ocelovým lankem o délce 37 cm (O cca 5 mm) k pevnému nebo těžkému předmětu. Bezpečnostní lanko se zavírá kombinačním zámkem a otevírá. Kombinační zámek pracuje s individuálně volitelnou kombinací.
POTŘEBNÉ VĚCI SE VEJDOU –  do trezoru se vejde mimo jiné telefon, klíče, kreditní karta, doklady potřebné na cestování a mnoho dalších věcí. Vše lze bezpečně uložit a zabezpečit, když jste pryč. 
KONSTRUKCE  –  díky kompaktnímu designu si jej můžete vzít s sebou kamkoli potřebujete speciální ochranu. Chrání předměty uvnitř před stříkající vodou. Odolný vůči povětrnostním vlivům.
BEZPEČNÉ PŘEDMĚTY –  perfektní společník na cesty, abyste si mohli užít dovolenou bez starostí. Chraňte své cennosti tímto přenosným trezorem proti krádeži a věnujte se krásným věcem v životě.
SPECIFIKACE  – barva: černá; materiál: plast; délka lana: 37 cm; rozměry: 20 x 18 x 11cm; hmotnost: 0,405 kg; hmotnost v balení: 0,533 kg.
SPECIFIKACE
barva: černá 
materiál: plast 
Délka vlasce: 37 cm 
rozměry: 20 x 18 x 11 cm 
hmotnost: 0,405 kg 
hmotnost v balení: 0,533 kg
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Přenosný Plážový Trezor | Další Hračky A Zábava“
  • 100% bezpečný nákup
  • Standardní doručení zdarma
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží