Sleva!

Konfetový Balónek | Kostýmy A Karneval

 3089.92  1794.88

Vykouzlete krásné prostředí nejen na oslavách, ale i svatbách či promocích. Balónek plný pestrobarevných konfet vás bude bavit. Praskněte balónek a sledujte konf…

Skladem

Katalogové číslo: GHS76/Y28551 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Vykouzlete krásné prostředí nejen na oslavách, ale i svatbách či promocích. Balónek plný pestrobarevných konfet vás bude bavit. Praskněte balónek a sledujte konfety poletovat okolo sebe. Vaše fotky budou dokonalé. Statickou elektřinu, která přilepí konfety stěny balónku, vytvoříte přetřením balónku hadříkem či dlaní. Balónek nafukujte pouze kompresorem či pumpičkou.Obsah balení: 1x konfetový balónek Technická specifikace:Barva balónku: čirá Materiál: latex Rozměr nafouknutého balónku: cca 55x 50 x 50 cmRozměr balení: 32x 22,5 x 0,1 cm Z balónku po prasknutí vylétnou konfetyVhodné na oslavy, svatby či jako foto dekorace Nafukovat lze pouze kompresorem či pumpičkouIlustrační video:
Detailní popis produktuKonfetový balónek potěší vás, nebo někoho z vašich blízkých. Nákupem na Dudlu.cz děláte hned dvojitou radost! Nejen, že u nás vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.
Vykouzlete krásné prostředí nejen na oslavách, ale i svatbách či promocích. Balónek plný pestrobarevných konfet vás bude bavit. Praskněte balónek a sledujte konfety poletovat okolo sebe. Vaše fotky budou dokonalé.
Statickou elektřinu, která přilepí konfety stěny balónku, vytvoříte přetřením balónku hadříkem či dlaní. Balónek nafukujte pouze kompresorem či pumpičkou.
Obsah balení:
1x konfetový balónek
Technická specifikace:
Barva balónku: čirá
Materiál: latex
Rozměr nafouknutého balónku: cca 55x 50 x 50 cm
Rozměr balení: 32x 22,5 x 0,1 cm
Z balónku po prasknutí vylétnou konfety
Vhodné na oslavy, svatby či jako foto dekorace
Nafukovat lze pouze kompresorem či pumpičkou
Ilustrační video:

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Konfetový Balónek | Kostýmy A Karneval“
  • 100% bezpečný nákup
  • Standardní doručení zdarma
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží